Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

ParAAvis

Nika Yarış çubuklarını düzeltmek ve iyileştirmek için çok çalıştık.Çubuk, yeni bir teknoloji kullanılarak yapılır: kalıplama sürecinde, merkezi ek ve takviye elemanları hemen döşenir, sonuç olarak daha az ağırlıkla daha dayanıklıdır.Üretim süreci şu şekildedir: Matristen yalnızca EVA malzeme ile yap..
Paramotor Tornado , hafif, rahat, katlandığında kompakt, sportif başarılar ve zevk için basit uçuşlar için yaratılmıştır.Modern malzemelerden yapılmış titanyum çerçeve ve azaltılmış ağırlık, tek bir kurulumda hafifliği ve gücü bir araya getirmeye izin verir, bu da aşırı yüklerle akrobasi y..
 CAB 42 olmuştur en zorlu profesyonel pilotlar karşılamak için özel bir ticari tandem kanat olarak tasarlanmış. Dayanıklılığı ve kullanım kolaylığı, kanadı hem genel hem de ticari pilotlar için çekici kılar.Öncelikle Cab yamaç paraşütünün kontrolünün yumuşaklığına dikkat edi..
lk Sürüşü oluştururken fikrimiz, mümkün olan en geniş menzile sahip ve havanın% 90'ını kapsayan (fırtınalı rüzgarlar hariç) bir uçurtma yapmaktı.Drive, her türlü hava için aynı boyutta bir uçurtmadır!Bu anlayış, geliştiricilerin Drive-2 uçurtma üretimi altında tasarruf etmesini sağladı ve genişletti..
ÖZELLİKLER:38.9 ... 69.4 m / s (140 ... 250 km / s) aletli uçuş hızında uçaklardan ve helikopterlerden paraşütle atlamalar gerçekleştirirken deniz seviyesinden 5000 m'nin altındaki rakımlarda güvenilir operasyon paraşütü açarken herhangi bir gecikme;38.9 m / s'den (140 km / s) daha düşük bir aletli ..
Hornet, alt boynuzlu bir  paramotordur. Bu tasarımın özelliği, yamaç paraşütünün serbest uçlarının koşuma tutturulmuş olmasıdır, bu da başlamayı kolaylaştırır ve kanadı daha iyi hissetmenizi sağlar. Emniyet kemeri iki boyutta mevcuttur (M, L). Hornet olan &nbs..
Joy-3 , EN B için maksimum uçuş performansına sahip kanatlar sınıfına ait olan Joy ve Joy-2 yamaç paraşütçüleri hattının mantıklı bir devamıdır. Joy-3'ü yaratırken, ana görevimiz uçağın aerodinamik kalitesini iyileştirmekti. yeni teknolojilerin kullanımı ve karmaşık iç ..
Joy-3 MOTO Joy 3, evrensel yükselticileri sayesinde artık paramotor uçuşları için de uygun  !!! (Joy 3 MOTO ) Hem serbest hem de motorlu uçuşlar için uygun evrensel yükselticiler Uçların ayarlanabilir bir fren bloğu konumu vardır: üst - serbest uçuşlar için, alt - üst k..
Kargo paraşüt sistemi SPG-68, konserve ürünler, konsantreler, standart variller, yağ kutuları vb. Gibi kargo uçakları, 80 ila 160 kg uçuş ağırlığı için tasarlanmıştır. 110'dan 360 km / s'ye kadar olan ve 150'den 2000m'ye kadar olan yükseklikte hava hızındaki uçaklardan.Yapı SPG-68 3 giriş türü ..
İlk Sürüşü oluştururken fikrimiz, mümkün olan en geniş menzile sahip ve havanın% 90'ını kapsayan (fırtınalı rüzgarlar hariç) bir uçurtma yapmaktı.Drive, her türlü hava için aynı boyutta bir uçurtmadır!Bu anlayış, geliştiricilerin Drive-2 uçurtma üretimi altında tasarruf etmesini sağladı ve genişlett..
Önceki deneyimimizi analiz ettikten ve sürücülerin isteklerini dinledikten sonra, yalnızca sürüş performansını iyileştirmeye odaklanmakla kalmadık (yalnızca deneyimli sürücüler bunu tam olarak anlayabilir) - şimdi konfor ve kolaylık kontrolü, yarış özellikleriyle aynı seviyede. Tam kursların et..
Konteynır «Spirit Classic», eğitim, spor ve üretim atlayışları için paraşüt sistemlerinde konma hassasiyetiyle paraşütle kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Koşum, yazın olduğu gibi paraşütle paraşütle atlama ve kışlık giysilerle paraşütle atlama imkanı sağlar ve aynı zamanda iş yerinde paraşütçü..
text_pagination